Ale w przypadku niektórych prawdziwych znalezisk dla budżetu, sekcja Markdown jest tam, gdzie jest.

  • Post author:
  • Post category:Blog

Ale w przypadku niektórych prawdziwych znalezisk dla budżetu, sekcja Markdown jest tam, gdzie jest.

Nie tylko uwielbiamy te ceny, ale ostatecznie uwielbiamy ten dobry Amerykanin priorytetowo ustalanie rozmiarów integracyjnych i wysokiej jakości dżins (plus całą ich odzież) na całej planszy.

W tej chwili możesz zdobyć 25 procent zniżki na całą stronę. Od najważniejszych dżinsów po dopasowane i kolorowe body, istnieją prawie niekończące się style do zdobycia znacznej zniżki. W rzeczywistości w wielu przypadkach zauważyliśmy, że szuka mniej niż 100 USD. Na przykład te najlepiej sprzedające się super wieżowce dżinsy dobrej talii są teraz dostępne za mniej niż 97 USD przy kasie.

, ale w przypadku niektórych prawdziwych znalezisk przyjaznych budżetowi sekcja Markdown jest tam, gdzie jest. Tam możesz również zdobyć dodatkowe 50 procent zniżki na dodatek ceny sprzedaży przez ograniczony czas. Obejmuje to wszystkie rzeczy dżinsowe, salonowe i różnorodne urocze czołgi i topy. Przykład: Niezbędne legginsy kosztują teraz tylko 30 USD, jeśli potrzebujesz przytulnego spojrzenia na leniwe niedziele.

Powiązane historie Każda rozmowa o kryształach jest tak pełna słów takich jak energia i wysoki witryna, że ​​możesz nie pomyśleć, aby sięgnąć po jedną, gdy musisz się zrelaksować lub stłumić uczucia niepokoju. Ale w świecie mistycyzmu istnieje kryształ (lub 10) na wszystko – inspirującą obfitość w twoim życiu, tworząc miłosne wibracje i, tak, skoi.

W rzeczywistości jest cała kategoria kryształów i kamieni poświęconych łagodzeniu stresu i łagodzeniu lęku. Są odpowiednio znani jako uspokajające kamienie. Aby być konkretnym, są to kamienie, które rozstrzygają ducha, według współzałożyciela holistycznej marki Lifestyle Energy Muse i autora Crystal Muse, Heather Askinosie. Kamienie te łączą się z naszym polem energetycznym w sposób, który pomaga nam oczyścić i wyśrodkować, mówi.

Jeden z powodów, dla których niepokój i stres mogą być tak zużywające, wyczerpujące i pozornie nieuniknione, jest to, że wynika z tego Cykl spiralu, który często następuje. Askinosie mówi, że dostrajanie energii uspokajającego kryształu hamuje spirale myśli przed awarią. Samo posiadanie fizycznego obiektu, który tworzysz poczucie rytuału, może pomóc skupić się na czymś innym. Poniżej Askinosie wyjaśnia, które kryształy-ogólnie, te, które są niebieskie i są połączone z trzecim centrum energii oczu-mają idealne kamienie uspokajające.

7 najbardziej uspokajających i stresowych kamieni

Stocksy /Kara Riley

1. Ametyst

Znany jako intuicyjne oko, ametyst jest fioletowym kryształem, który można znaleźć w obfitości. Jeśli wydaje się, że pojawia się w każdym innym domu influencer na Instagramie, jest to prawdopodobne ze względu na jego reputację relaksującej energii. Zdjęcie: Salt and Serenity

Tylko dlatego, że sezon śnieżna nie oznacza, że ​​świeże, lokalne warzywa są wykluczone do wiosny. Pomimo temperatur śniegu i zamarzania, rynki rolników w całym kraju nadal przynoszą mnóstwo sezonowych opcji mieszkańców miast.

, co oznacza, że ​​możesz nadal jeść lokalnie; Wszystko, czego potrzebujesz, to dobry przepis i pewien sezonowo odpowiedni kierunek. Mamy dla Ciebie oba: od zimowych squashes po selera, te siedem dobrych i dobrych warzyw dla ciebie jest w sezonie przez całą zimę.

Czytaj dalej na pyszne sposoby na przygotowanie każdej chłodnej pogody Staple od najlepszych blogerów kulinarnych – a następnie wyciągnij te torby wielokrotnego użytku z przechowywania (i może twoich rękawiczek), będziesz ich potrzebować. —Willa Tellekson-Flash

Zdjęcie: Natural Girl Modern World

1. Buraki

pomijaj bezsezonowe jagody na korzyść buraków, które również dostarczają codzienną dawkę przeciwutleniaczy za pośrednictwem betalain. Korzeń gęsty składników odżywczych jest pakowany z błonnika, kwasu foliowego, potasu i magnezu. Smaż liściaste zieleni, gdy jesteś też przy tym – polegając na tym, że postrzegam je jako skrawki, pomyśl o nich jako pyszne źródło witamin A i C, wapnia i żelaza.

Powiązane historie Dzięki Well+Good Shop nasi redaktorzy postawili swoje lata know-how, aby wybierać produkty (od pielęgnacji skóry po samodzielne opiekę i nie tylko), które pokochają. Podczas gdy nasi redaktorzy niezależnie wybierają te produkty, dokonanie zakupu za pośrednictwem naszych linków może dobrze zarabiać+dobry prowizja. Szczęśliwe zakupy! Odkryj sklep

Jeśli byłeś wśród milionów Amerykanów, którzy zaczęli pracować w domu wśród pandemii, dowiedziałeś się, że nowość pojawiania się w spodach dresowych naprawdę nigdy się nie znika. Jeśli wróciłeś do biura lub planujesz powrót, wiedz, że nie musisz zostawiać przytulnych ubrań. Lezé Etykieta stworzyła całą markę wokół wygodnego, ale eleganckiego salonu, którą można nosić na kanapie, w biurze i gdziekolwiek pomiędzy.

Lezé Etykieta została założona w 2017 roku po tym, jak Tanya Lee została zainspirowana zdolnością Jej przyjaciółka, a teraz partnerka biznesowa Karen Lee musiała bezwstydnie nosić piżamę supermana publicznie. Postanowili stworzyć linię, która ucieleśniała ten komfort w sposób, który był odpowiedni do biura.

Nasza gwiazda północna zawsze była tworzenie wolnego czasu, który wydaje się jak PJS, mówi Karen. Kiedy myślimy o sylwetkach, zwykle jest to bardzo ponadczasowe cięcia, które można nosić obie w pracy, ale nadal jest wystarczająco wygodne, aby można było toczyć się po podłodze, i nie było nic, co utrudniłoby ten komfort. Na przykład Tanya nienawidzi Zippers. Ma wendetta przeciwko zamkami błyskawicznymi, więc nie ma zagadek – tak projektujemy.

Wszystkie ich ubrania są wykonane z recyklingu sieci rybackich. Burzy mózgów pomysłów na ponowne wykorzystanie odpadów podczas tego procesu i faktycznie próbowaliśmy wielu różnych rodzajów odpadów, od odpadów kawy po odpady z tworzywa sztucznego, mówi Tanya. W branży modowej skupiono się na przekształcaniu plastikowych słomek i butelek w odzież. Ale zdali sobie sprawę, że sieci rybackie mogą mieć większy wpływ.

Powiązane historie Częściowe zamknięcie rządu trwa trzeci tydzień. Oznacza to, że 800 000 pracowników federalnych nie pracuje – i prawdopodobnie nie otrzyma kolejnej wypłaty. (Podstawowymi pracownikami, podobnie jak strażnicy więzienni i pracownicy TSA na lotniskach, są nadal na zegarku, choć podobnie niezapłacone.) Wśród osób przebywających w domu jest około 41 procent z 17 000 pracowników administracji żywności i leków.

„Robimy, co w naszej mocy, aby ograniczyć wszelkie ryzyko dla konsumentów poprzez zamknięcie”, powiedział komisarz FDA Scott Gottlieb w Washington Post, który zauważa, że ​​agencja zawiesiła rutynowe kontrole w całym kraju.

w a Krótko mówiąc, FDA jest odpowiedzialna za zapewnienie, że wszystkie nasze jedzenie i leki na receptę są bezpieczne do spożycia. Na poziomie ziarnistym wydaje się, że to dość mocna praca – i dużo dokumentów. Poniżej, największe sposoby, w jakie FDA odgrywa bezpośrednią rolę w naszym życiu (bez nas nawet uświadomienia sobie), w tym sposób, w jaki rząd wpływa na ciebie i mnie:

1. Tworzy wytyczne dotyczące żywności, napojów i firm farmaceutycznych, aby ich produkty mogły być dystrybuowane. Wygląda na to, że codziennie nowa marka zdrowej żywności lub napojów wchodzi na rynek, a chociaż może to być prawda, firmy zajmuje publiczne firmy. FDA ma nie tylko ścisłe wytyczne, które każda firma musi się spotykać, ale także sprawdza obiekty z pierwszej ręki, aby upewnić się, że są gotowe. Jeśli zatwierdzono FDA, twoja ulubiona kombucha nie jest stworzona w czyjejś piwnicy z ośmioma kotami. Zamknięcie rządu to zła wiadomość dla wszystkich marek próbujących wejść na rynek w tej chwili: szanse na to, że dokumenty będą siedzieć w czyjąś skrzynce odbiorczej, dopóki się nie skończy. A co do tej kontroli? Powodzenia w zaplanowaniu tego w najbliższym czasie.

Powiązane historie Uważamy, że gotowanie jest ważnym elementem układanki wellness i że każdy może zrobić magię (lub przynajmniej trochę tostów Avo) w kuchni. Czasami potrzebujesz kogoś, kto pokazałby, od czego zacząć. Cook z nami oferuje inteligentne porady dotyczące gotowania od profesjonalistów, łatwe przepisy, które pomagają w jak największym stopniu wykorzystać proste składniki i wszechstronne wsparcie w podróży do gotowania. Zobacz wszystkie

sądząc po wszystkich zawartych w sztuce owsa i miski zbożowej na Instagramie, można by pomyśleć, że jesteśmy w trakcie zdrowego domowego renesansu gotowania. Ale dane opowiadają inną historię-zaśmieconą opłatami za dostawy i pojemników na wynos.

, przynajmniej tak jest w przypadku osób poniżej 40 roku życia. Niedawny raport Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych ( USDA) ujawniło, że pokolenie milenialsów spożywają jedzenie w restauracji lub barach o około 30 procent częściej niż jakiekolwiek inne pokolenie. Zestaw 23 do 38-latek przeznacza również mniej czasu na przygotowanie posiłków niż ich starsi odpowiednicy-zaledwie 13 minut dziennie, co stanowi prawie godzinę mniej niż Gen X-i kiedy się wybierają Sklep spożywczy, wydają więcej na przygotowane produkty spożywcze, makarony i słodycze niż inne grupy wiekowe.

Tysiąclecia również nie są szczególnie pewni swoich umiejętności kuchennych w porównaniu z innymi pokoleniami, co może prowadzić do prowadzenia do a poleganie na przygotowanym lub mrożonym jedzeniu. Miejsce ulepszenia domu w ganku ankietowało 750 osób i stwierdził, że podczas gdy 76 procent wyżu demograficznego i 72 procent generacji X uważa się za dobrych kucharzy, tylko 64 procent tysiąclecia stwierdziło to samo. Okazało się również, że są mniej zdolne do wykonywania podstawowych zadań gotowania – takich jak robienie sałatki lub przygotowanie łososia – i mniej zdolne do identyfikacji narzędzi kuchennych, takich jak nóż masło lub prasa czosnkowa. Być może dzieje się tak, ponieważ pokolenie jest najmniej prawdopodobne, że dorastali z rodzicami, którzy tworzyli domowe jedzenie, zgodnie z badaniem.

Jako ktoś na starszym końcu tysiącletniego spektrum, wiem nasz jest pokoleniem z epidemicznymi poziomami stresu i wypalenia. Czy możesz winić nas za wybór wygody, kiedy tylko możemy?

W tym samym czasie Ameryka doświadcza ogromnego boomu na wynos, dzięki aplikacjom dostarczającym, które przynoszą wszelkiego rodzaju posiłki w restauracji w zaledwie kilka opukanie. W raporcie zatytułowanym zatytułowanym The Kitchen Dead?, Analitycy z firmy inwestycyjnej UBS przewidzieli, że globalne zamówienia żywności online wzrośnie o 20 procent rocznie do 2030 r. Rynek jest obecnie wyceniony na 35 miliardów dolarów, ale w ciągu najbliższych 11 lat , ma osiągnąć 365 miliardów dolarów, jeśli nie więcej. Raport przewiduje również przyszłość, w której dostawa dronów i szefowie kuchni robotów obniżają koszty wynos do tego stopnia, że ​​w rzeczywistości gotowanie posiłku w domu jest droższe niż zamówienie.

Powiązane historie Pozytywnie identyfikacja z zespołem Introvert pomogła mi pogodzić się z faktem, że wiele moich cech osobowości nie pasuje do cech wyidealizowanych amerykańskich – wychodzących, odważnych, popularnych. Innymi słowy, lepiej rozumiem, że jestem nie tyle antyspołecznym dziwakiem, ile jestem częścią znaczącej grupy demograficznej ludzi, którzy po prostu są nieco inni w współczesnym życiu. Wyobraź sobie moją niespodziankę, kiedy odkryłem, że mój znak słońca, Barana, jest w rzeczywistości znakiem ekstrawertycznym.

Rozkładamy znaki według trzech odrębnych kategorii: polaryzacji, trojaliczności i czterokrotności. Dotyczą one świadomości i ogólnego wyrażania każdego znaku, mówi intuicyjny astrolog i uzdrowicielka Rachel Lang. Triplicity to ogień, ziemia, powietrze i woda; Kwadrupliczności są kardynalne, stałe i zmienne. (Więcej na ten temat.) Tymczasem polaryzacje bardziej opisują dwie kategorie: pozytywne i negatywne.

Astrologowie mogą używać różnych terminów, w tym aktywnych/receptywnych, yang/yin lub męskiej/żeńskiej, ale ale żeńskiej/żeńskiej, ale To w żaden sposób nie oznacza płci, a wielu odsuwa się od tego, ponieważ nasze własne konstrukty płciowe są przeformułowane, a kiedy idziemy w kierunku bardziej nie-binarnego zrozumienia płci, mówi Lang.

Powiązane historie związane z Kolejny dzień, kolejny kalendarz adwentowy tutaj, aby przygotować się na sezon wakacyjny. Tym razem pochodzi z jednego z najbardziej zaufanych, domowych nazwisk skóry: Kiehl’s. Wysokiej jakości nawilżacze i maski twarzy marki od lat są dla miłośników piękności i celebrytów, dzięki jej wspieranym naukowym składnikom i przemyślanym formułom. A jeśli masz nadzieję wypróbować niektóre z najbardziej kultowych produktów do swojej szafki kosmetycznej, w tym roku czeka Cię prawdziwa uczta. Kalendarz o wartości 245 USD, o wartości 245 USD, zawiera 24 najpopularniejszych gadżetów detalicznych w pielęgnacji skóry. Od ciemnego rozwiązania korygującego toner bez alkoholu, jest coś, co pomoże w każdym obawie skóry. A wszystko za jedyne 99 USD!

Kalendarz adwentowy limitowanej edycji Kiehl-99,00 $

Kalendarz zawiera 24 niezbędne zasady dotyczące pielęgnacji skóry, aby odliczać się do Bożego Narodzenia, w tym bestsellerów, takich jak ultra krem ​​do twarzy marki.

Kupuj teraz

Niektóre z naszych ulubionych to: próbka najlepiej sprzedającego się marki ultra do twarzy i środka czyszcząca, butelka olejku o północy do odzyskiwania do wygładzania konsystencji skóry oraz słoik kremowego leczenia z awokado z awokado Aby odżywić zmęczone oczy. Ponadto istnieje szansa na wypróbowanie nowych wydawnictw, takich jak retinol-renewing codzienne serum mikro-dawki.

Powiązane historie

Mówią, że trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie, ale co z pustynią, gdzie naprawdę nie ma trawy, o której warto wspomnieć? Pomimo braku zielonych łopat między palcami w pustynnych lokalizacjach, fakt, że tak wiele miejsc jest obecnie proste zamrożone tundry, sprawia, że ​​pragnę suchego ciepła, kaktusów, upraw i witaminy d.

plus, Kreatywność wydaje się rozwijać pustynię: pomyśl o rzeźb Richarda Serry, rezydencji Georgii O’Keeffe w Nowym Meksyku lub prawie o całym mieście Marfa w Teksasie. Po prostu wyobrażanie sobie obfitość cichej, minimalistycznej przestrzeni obniża moje poziomy stresu.

i okazuje się, że nie jestem jedynym marzeniem o upalnych dniach i chłodnych nocy. Zgodnie z prognozą trendu Pinterest na 2018 r. Ludzie uratowali pustynne piny podróży o 125 procent więcej w ubiegłym roku – a nawet nie musisz podróżować po całym świecie, aby zaspokoić swoją nową, suchą obsesję na punkcie podróży. Wybór opcji wysoce zarezerwowanych i marzycielskich opcji Airbnb w Kalifornii poniżej.

Patrz 7 Airbnbs w Kalifornii poniżej, aby napędzać inspirację pustyni-oasis.

Zdjęcie: Airbnb

1 1 . Joshua Tree, Kalifornia, 250 USD za noc

Jako idealne miejsce na relaksującą i regenerującą podróż, każda część tego Airbnb została stworzona i wyselekcjonowana z myślą o powolnym tempie.

Zdjęcie: Airbnb 2. Dolina Yucca w Kalifornii, 325 USD za noc

Suche regionalne okna, okna od podłogi do sufitu i kojąca paleta kolorów to tylko wierzchołek góry lodowej relaksacyjnej w tej nieruchomości-jest także słona woda na miejscu pula.

Zdjęcie: Airbnb

3. Pioneertown, Kalifornia, 380 USD za noc

Dla ekologicznego podróżnika, ten dom jest całkowicie poza siecią i zasilany panelem słonecznym (i to dodatkowo zapierające dech w piersiach widoki).

Zdjęcie: Airbnb

4. Joshua Tree w Kalifornii, 90 USD za noc

Ta minimalistyczna bielone ukryta ukryta jest idealna do rozgrzewki wokół kominka wewnętrznego podczas zimnych pustynnych nocy.

Zdjęcie: Airbnb

5. Dolina Yucca w Kalifornii, 180 USD za noc

Wnętrze tego domu wystarczy, aby napisać do domu, ale na zewnątrz są dwa huśtawki i wanna z pazurami (!).

Zdjęcie: Airbnb 6. Dolina Yucca w Kalifornii, 245 USD za noc

Ten dom jest podzielony na dwie sekcje, a drugi to przekonwertowana sypialnia kontainerowa-i jest na zewnątrz. Plus jest wanna z hydromasażem, kominek na zewnątrz i hamak.

Zdjęcie: Airbnb

7. Joshua Tree, Kalifornia, 215 USD za noc

Prysznice na zewnątrz to po prostu niepraktyczny luksus w większości miejsc bullrun kontakt.